מריאנה בר מורה לספרדית 054-5441597
_DSC7787-1

קורס ספרדית און ליין

  • מעל 4  שעות של סרטונים.
  • חוברת לימוד עם הסברים מפורטים. (קובץ Pdf להורדה).
  • מעל 280 שאלות תרגול.
בסוף הקורס תהיה לך היכולתלתקשר באופן בסיסי עם דוברי ספרדית

תנאי שימוש

התנאים המפורטים להלן מהווים תנאי שימוש מחייבים לשימוש באתר של הקורס של ספאניש פלוס מריאנה בר: "אס.או.אס. אני נוסע לדרום אמריקה" (להלן: "קורס") , לשימוש וצפייה בסרטוני הקורס, בחוברת הלימודים של הקורס (להלן: "חוברת הלימודים") ולשימוש בשאלון התרגול של הקורס (להלן: "שאלון התרגול"). הגלישה באתר והגישה לקורס הינה בכפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה בלבד. באמצעות רכישת מנוי לקורס מביע כל רוכש המנוי הזכאי להשתמש בקורס ומוצריו את הסכמתו לאמור בתקנון זה. אי הסכמה של רוכש מנוי לאיזה מהתנאים באתר הקורס מחייבת אותו להימנע מעשיית כל שימוש בקורס ומוצרי הקורס.

כל הרוכש מנוי לקורס יקבל סיסמה. (להלן "סיסמה") הסיסמה הינה אישית ואין להעביר אותה לאף אדם אחר. ברכישת המנוי, מתחייב הרוכש הנ"ל שלא להעביר את הססמה לאף אדם אחר. הסיסמה מאפשרת צפייה בסרטוני הקורס, צפייה והורדת חוברת הקורס, צפייה באתר הקורס בשאלון התרגול של הקורס, בחירת התשובה הנכונה לשאלות השאלון  וקבלת  פירוט התשובות הנכונות לשאלון התרגול. תוקפו של המנוי הינו שישה חודשים מיום התשלום. כל רוכש המנוי לצפות בסרטוני הקורס, לצפות ולהוריד את חוברת התרגול, לצפות בשאלון התרגול ולהשיב לשאולות שבו. מריאנה וספאניש פלוס שומרים לעצמם את הזכות להפסיק לאלתר את המינוי בכל עת שיתגלה כי שימוש בססמה בוצע מעל 5 IP

הקורס, חוברת הלימודים של הקורס ושאלון התרגול של הקורס מוגבלים  לשימוש אישי ע"י רוכשי המנוי בלבד.

כל הזכויות הקיימות והעתידיות בסרטון הקורס על תכניו, בחוברת הלימודים, בשאלון התרגול, בתכנים ובעיצוב של האתר, בדפי האינטרנט, ובכלל זה הזכות לרישום שם המתחם לשמו לעיצובו ולסימנים המסחריים האחרים הכלולים) שייכים למריאנה בר, הבעלים של "ספאניש פלוס", ולה בלבד ותיוותרנה בכל עת וללא כל תנאי או זכות מכל מין וסוג שהוא בבעלותה המלאה והבלעדית של מריאנה בר. אין במתן אפשרות לרוכשי מנוי ואחרים  לעשות שימוש במוצריו משום מתן רישון או זכות כלשהי בתכנים או בעיצוב הקורס בדפי האנטרנט בשם המתחם ברישומו עיצובו וסימנים מסחריים אחרים הכלולים באתר.

 

אין לשכפל,להעתיק, לצלם, להקליט, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני, או אחר – כל חלק שהוא מהקורס, מסרטוני הקורס ומשאלון התרגול,  ו/או דפי האנטרנט של הקורס ללא קבלת אישור מראש ובכתב ממריאנה בר.

כל הזכויות שמורות  2018 (C) למריאנה בר ספאניש ופלוס.

פרטים ליצירת קשר
מי אני?
פרטים ליצירת קשר
מריאנה בר, רחובות, ישראל 054-5441597 marrenbar@gmail.com
מי אני?
אני מלמדת שיעורים פרטיים בספרדית, שיעורים קבוצתיים ושיעורים לזוגות. כמו כן מלמדת בעלי תפקידים בחברות, חוגים ובתי ספר, כאשר השיעורים מותאמים אישית לכל אחד לפי הצרכים והנושאים בהם הוא ממוקד.
למה ללמוד אצל מריאנה בר וכמה עולה שיעור?
כמה זמן נמשך השיעור וכמה עולה?
  • השיעור נמשך שעה, ויש אפשרות גם לשיעור ארוך יותר.
  • יש שתי אפשרויות: שיעור בודד ב-130 ש"ח או חבילה של 12 שעות במחיר 1350 ש"ח. (התשלום לחבילה מראש בשני תשלומים) לחבילות לכמה חברים שלומדים יחד תפנו בפרטי.
איפה מתקיימים השיעורים?
_DSC7788-1

תלמידים מספרים

הקורס של מריאנה זה כמו מקפצה ליבשת

מקבלים את הכל הבסיס שצריך כדי להתנייד ולהסתדר ביבשת בנוחות ובקלות.

מומלץ בחום 🙂

שירה אפלבואים מרחובות

מנהל שיחות ארוכות עם מקומיים

למדתי עם מריאנה למשך זמן ארוך ספרדית. הגעתי עם בסיס מאוד קטן ובזכותה הבסיס שלי הושלם והרבה יותר. עכשיו אני מטייל כ4 חודשים בדרום אמריקה ובזכות השיעורים עם מריאנה אני מצליח לקלוט את השפה הרבה יותר מהר ואני כבר ברמה של לנהל שיחות ארוכות עם מקומיים. תודה על הכל מריאנה. Gracias Por Todo

גל אבין מאשוד