שיטת הלימוד
שיטת הלימוד

ספרדית שפה קלה!

רוצה להבין עד כמה קלה? קבע שיעור ניסיון בעלות של ללא עלות. שיעור בודד 170 ש"ח. חבילה 12 שעות 1700 שח. תקבעו שיעור ניסיון עכשיו

מוזמנים לדבר ספרדית בקלות בשיטת ספאניש פלוס, התקשרו עכשיו 0545441597 או צרו קשר:

לפרטים נוספים:

שיטת הלימוד

ספנישפלוס – ללמוד שפה, להכיר תרבות, ליהנות מהדרך
ספנישפלוס זו שיטה ייחודית ללימוד ספרדית באופן חוויתי, יצירתי ויעיל. התלמידים שלנו לומדים ספרדית תוך כדי שיחה ומתרגלים את יכולותיהם ומיומנותם דרך הקשבה, קריאה ודיבור.

מבחינתנו לימוד ספרדית זו הזדמנות לחוות את התרבות הלטינית הצבעונית באמצעות שיחה, ליהנות מחוויית למידה ייחודית ולהיות חלק פעיל בקהילת דוברי הספרדית בעולם.
לשיטת ספנישפלוס ישנם כמה יתרונות בולטים:


* חווית הנאה ותחושת הצלחה
גילינו שכאשר משלבים בשיעורים נושאים מוכרים כגון מוסיקה לטינית עכשווית, תכניות טלויזיה מוכרות ואפילו ספורט (ברררררררצלונה, אולה!), וכאשר משתמשים במשחקים מילוליים וויזואליים בכדי להעביר את עקרונות הדיבור והשפה התלמידים משתפים פעולה בשמחה, מתחברים אל השיחה במהירות וקולטים את הניואנסים ואת העקרונות החשובים בקלילות ובלי מאמץ.

התלמידים שלנו נהנים משיעורים אינטראקטיביים וחווייתיים, ולומדים ספרדית בגובה העיניים.
* לדבר מהשטח – ספרדית אמתית


לימודי ספרדית, בין אם פרונטליים או באינטרנט חייבים לענות על צורך אחד חשוב – פרקטיות!
בתהליך הטמעת השפה אנו שמים דגש עקרי על לימוד מילים וביטויים אשר רלוונטיים לשיח היום יומי, אנו מתייחסים לסיטואציות אמתיות שמטיילים נתקלים בהם בשטח ומלמדים את התלמידים כיצד לדבר ספרדית מדויקת ומעשית.
בין אם מדובר בספרדית למתחילים או מתקדמים, ספרדית לעסקים או לבני נוער, לצד דיוק בהגיה, הטיות נכונות ודקדוק – הספרדית שאנו מלמדים מיועדת לשימוש מידי ומציידת את התלמידים בארגז המילים המדויק ביותר עבורם.


* בהתאמה אישית – הכי נכון עבורכם
מניסיוננו כאשר מסלול הלמידה מותאם אישית לתלמיד, אחוזי ההצלחה עולים משמעותית. בספנישפלוס אנו מציעים מגוון מסלולי לימוד ספרדית, החל מרמת מתחילים, דרך קורסים למוצ’ילרוס ועד ספרדית לעסקים, כמו כן ניתן ללמוד את הניב הרלוונטי בהתאם אל הארץ אליה נוסעים – ארגנטינה, קולומביה, צ’ילה, פרו וכו’.
התלמידים יכולים לבחור את אופן הלמידה, בין אם דרך האינטרנט, בקורסים דיגיטלים, או בפגישות סקייפ, או אם הם מעדיפים פנים מול פנים בעבודה אישית או קבוצתית.
לכל אורך תהליך רכישת השפה אנו שמים דגש על התאמה לקצב של התלמיד, על תרגול מהנה וחווייתי, וכמובן התאמה לצורך המדויק של כל אחד ואחת.

ספרדית עבורנו היא הרבה יותר ממילים, דקדוק או כתיבה – זו חוויה תרבותית מלאת צבע ועניין. והדרך הטובה ביותר ללמוד לדבר ספרדית היא פשוט – לדבר את זה!
אנו מזמינים אתכם להכניס את הפלוס הספרדי לחיים שלכם, וללמוד ספרדית בספנישפלוס.

שיטת הלימוד
עדיין מהססים? קראו מה תלמידים אומרים

הקורס של מריאנה זה כמו מקפצה ליבשת

מקבלים את הכל הבסיס שצריך כדי להתנייד ולהסתדר ביבשת בנוחות ובקלות.

מומלץ בחום 🙂

שירה אפלבואים מרחובות

היה לי כייף גדול ללמוד אצל מאריאנה קרוב לשנה וחצי.
בזכותה התמדתי לאורך זמן, שטף הדיבור ויכולות השפה השתפרו משמעותית. הרבה בזכות האווירה הטובה, תכנים מגוונים, היכולת המקצועית והטיפים ללימוד ותרגול עצמי.
ממליץ בחום

אחי קושניר מגבעתיים

למדתי עם מריאנה למשך זמן ארוך ספרדית. הגעתי עם בסיס מאוד קטן ובזכותה הבסיס שלי הושלם והרבה יותר. עכשיו אני מטייל כ4 חודשים בדרום אמריקה ובזכות השיעורים עם מריאנה אני מצליח לקלוט את השפה הרבה יותר מהר ואני כבר ברמה של לנהל שיחות ארוכות עם מקומיים. תודה על הכל מריאנה. Gracias Por Todo

מקבלים את הכל הבסיס שצריך כדי להתנייד ולהסתדר ביבשת בנוחות ובקלות.


גל אבין מאשדוד

יש לכם שאלות על שיטת הלימוד או השיעורים?

צרו איתי קשר בכדי לשמוע פרטים נוספים 🙂
  • השיעור נמשך כשעה, 
  • קיימות שתי אפשרויות: שיעור בודד ב-170 ש”ח או חבילה של 12 שעות במחיר 1800 ש”ח. (התשלום לחבילה מתבצע מראש בשני תשלומים) .
  • בנוסף אני עושה שיעור הכרות ללא עלות.
שיתוף
התקשרות
דילוג לתוכן