מריאנה בר מורה לספרדית 054-5441597
_DSC7787-1

ספרדית שפה קלה!

רוצה להבין עד כמה קלה? קבע שיעור ניסיון בעלות של 100 שח במקום 130 ותלמד ספרדית עכשיו

השאירו את האימייל שלכם כאן ואצור עמכם קשר בהקדם

שיטת הלימוד

ספנישפלוס - ללמוד שפה, להכיר תרבות, ליהנות מהדרך
ספנישפלוס זו שיטה ייחודית ללימוד ספרדית באופן חוויתי, יצירתי ויעיל. התלמידים שלנו לומדים ספרדית תוך כדי שיחה ומתרגלים את יכולותיהם ומיומנותם דרך הקשבה, קריאה ודיבור.
מבחינתנו לימוד ספרדית זו הזדמנות לחוות את התרבות הלטינית הצבעונית באמצעות שיחה, ליהנות מחוויית למידה ייחודית ולהיות חלק פעיל בקהילת דוברי הספרדית בעולם.
לשיטת ספנישפלוס ישנם כמה יתרונות בולטים:
 חווית הנאה ותחושת הצלחה
גילינו שכאשר משלבים בשיעורים נושאים מוכרים כגון מוסיקה לטינית עכשווית, תכניות טלויזיה מוכרות ואפילו ספורט (ברררררררצלונה, אולה!), וכאשר משתמשים במשחקים מילוליים וויזואליים בכדי להעביר את עקרונות הדיבור והשפה התלמידים משתפים פעולה בשמחה, מתחברים אל השיחה במהירות וקולטים את הניואנסים ואת העקרונות החשובים בקלילות ובלי מאמץ.
התלמידים שלנו נהנים משיעורים אינטראקטיביים וחווייתיים, ולומדים ספרדית בגובה העיניים.
 לדבר מהשטח – ספרדית אמתית
לימודי ספרדית, בין אם פרונטליים או באינטרנט חייבים לענות על צורך אחד חשוב – פרקטיות!
בתהליך הטמעת השפה אנו שמים דגש עקרי על לימוד מילים וביטויים אשר רלוונטיים לשיח היום יומי, אנו מתייחסים לסיטואציות אמתיות שמטיילים נתקלים בהם בשטח ומלמדים את התלמידים כיצד לדבר ספרדית מדויקת ומעשית.
בין אם מדובר בספרדית למתחילים או מתקדמים, ספרדית לעסקים או לבני נוער, לצד דיוק בהגיה, הטיות נכונות ודקדוק – הספרדית שאנו מלמדים מיועדת לשימוש מידי ומציידת את התלמידים בארגז המילים המדויק ביותר עבורם.
 בהתאמה אישית – הכי נכון עבורכם
מניסיוננו כאשר מסלול הלמידה מותאם אישית לתלמיד, אחוזי ההצלחה עולים משמעותית. בספנישפלוס אנו מציעים מגוון מסלולי לימוד ספרדית, החל מרמת מתחילים, דרך קורסים למוצ'ילרוס ועד ספרדית לעסקים, כמו כן ניתן ללמוד את הניב הרלוונטי בהתאם אל הארץ אליה נוסעים – ארגנטינה, קולומביה, צ'ילה, פרו וכו'.
התלמידים יכולים לבחור את אופן הלמידה, בין אם דרך האינטרנט, בקורסים דיגיטלים, או בפגישות סקייפ, או אם הם מעדיפים פנים מול פנים בעבודה אישית או קבוצתית.
לכל אורך תהליך רכישת השפה אנו שמים דגש על התאמה לקצב של התלמיד, על תרגול מהנה וחווייתי, וכמובן התאמה לצורך המדויק של כל אחד ואחת.

ספרדית עבורנו היא הרבה יותר ממילים, דקדוק או כתיבה - זו חוויה תרבותית מלאת צבע ועניין. והדרך הטובה ביותר ללמוד לדבר ספרדית היא פשוט – לדבר את זה!
אנו מזמינים אתכם להכניס את הפלוס הספרדי לחיים שלכם, וללמוד ספרדית בספנישפלוס.

פרטים ליצירת קשר
מי אני?
פרטים ליצירת קשר
מריאנה בר, רחובות, ישראל 054-5441597 marrenbar@gmail.com
מי אני?
אני מלמדת שיעורים פרטיים בספרדית, שיעורים קבוצתיים ושיעורים לזוגות. כמו כן מלמדת בעלי תפקידים בחברות, חוגים ובתי ספר, כאשר השיעורים מותאמים אישית לכל אחד לפי הצרכים והנושאים בהם הוא ממוקד.

שאלות ותשובות

למה ללמוד אצל מריאנה בר וכמה עולה שיעור?
כמה זמן נמשך השיעור וכמה עולה?
  • השיעור נמשך שעה, ויש אפשרות גם לשיעור ארוך יותר.
  • יש שתי אפשרויות: שיעור בודד ב-140 ש"ח או חבילה של 12 שעות במחיר 1500 ש"ח. (התשלום לחבילה מראש בשני תשלומים) לחבילות לכמה חברים שלומדים יחד תפנו בפרטי.
איפה מתקיימים השיעורים?
_DSC7788-1

תלמידים מספרים

הקורס של מריאנה זה כמו מקפצה ליבשת

מקבלים את הכל הבסיס שצריך כדי להתנייד ולהסתדר ביבשת בנוחות ובקלות.

מומלץ בחום 🙂

שירה אפלבואים מרחובות

מנהל שיחות ארוכות עם מקומיים

למדתי עם מריאנה למשך זמן ארוך ספרדית. הגעתי עם בסיס מאוד קטן ובזכותה הבסיס שלי הושלם והרבה יותר. עכשיו אני מטייל כ4 חודשים בדרום אמריקה ובזכות השיעורים עם מריאנה אני מצליח לקלוט את השפה הרבה יותר מהר ואני כבר ברמה של לנהל שיחות ארוכות עם מקומיים. תודה על הכל מריאנה. Gracias Por Todo

גל אבין מאשוד

יש לכם שאלות על שיטת הלימוד או השיעורים?

צרו איתי קשר בכדי לשמוע פרטים נוספים 🙂